"Teške" provokacije: Crnogorci opet skandirali Bosancima "Burek sa sirom" (video)

Večernje novosti 24.09.2022  |  Novosti online

ISTORIJSKI uspeh ostvarila je fudbalska reprezentacija Bosne i Hercvžcegovine, koja je minimalnom pobedom nad Crnom Gorom u petom kolu Divizije B Lige nacija obezbeedila plasman u elitni rang novog UEFA takmičenja.

FOTO: Printskrin fejsbuk radio zenit Bosanci su kolo pre kraja osigurali prvo mesto u grupi 3 golom Demirovića u zaustavnom vremenu prvog poluvremena. Isti igrač je 15 minuta ranije postigao gol koji je poništen nakon intervencije VAR. Ove dve selekcije sastali su se i u junu u Podgorici, kada je meč završen bez pobednika 1:1, a jedna stvar sa te utakmice ponovila se i u Zenici. Srnogorski navijači su, isto kao i tada, "provocirali" Bosance skandiranjem "Burek sa