Povezane vesti

Čudesni Mitrović za istoriju i za strepnju - Ovako sada izgleda večna lista strelaca!

Čudesni Mitrović za istoriju i za strepnju - Ovako sada izgleda večna lista strelaca!

Sportske.net 24.09.2022
Aleksandar Mitrović ne prestaje da oduševljava u dresu reprezentacije Srbije bez obzira koja je vrsta takmičenja u pitanju. Još jednu blistavu partiju demonstrirao je večeras na ''Marakani'', gde je upisao het-trik protiv Švedske u Ligiu nacija… »
"Lepotica" Saše Lukića ukrasila gotovo izvestan trijumf Srbije!

"Lepotica" Saše Lukića ukrasila gotovo izvestan trijumf Srbije!

Sportske.net 24.09.2022
Srbija će praktično sigurno upisati novi trijumf u Ligi nacija. "Orlovi" sada vode rezultatom 4:1 protiv Švedske i to zahvaljujući Saši Lukiću koji je postigao prelep pogodak u 70. minutu meča. Vezista Torina smirio je loptu i sa ivice kaznenog… »
Juventus bodri orlove: Crno-beli pružili podršku našem tandemu iz Torina! (foto)

Juventus bodri orlove: Crno-beli pružili podršku našem tandemu iz Torina! (foto)

Hot sport 24.09.2022
Srbija želi trijumf! Fudbalska reprezentacija Srbije trenutno igra meč 7. kola grupne faze B divizije Lige nacija, a protivnik je Švedska. Utakmica je počela u terminu od 20 časova i 45 minuta, a rezultat na stadionu ‘Rajko Mitić‘je 1:1. Orlovi… »
POLUVREME - Preokret Srbije, pita se Aleksandar Mitrović!

POLUVREME - Preokret Srbije, pita se Aleksandar Mitrović!

Sportske.net 24.09.2022
Posle prvih 45 minuta meča petog kola Lige nacija u Beogradu, Srbija vodi protiv Švedske rezultatom 2:1. "Orlovi" su od samog početka meča nametnuli svoj ritam i zapretili prvi preko Živkovića, ali je Švedska povela već u 15. minutu kada je… »
Ukrajina ubedljiva u jerevanu: Žuto-plavi se popeli na vrh grupe!

Ukrajina ubedljiva u jerevanu: Žuto-plavi se popeli na vrh grupe!

Hot sport 24.09.2022
Fudbaleri Ukrajine su na gostovanju Jermeniji došli do ubedljive pobede, a konačan rezultat meča je bio 0:5. Prvo poluvreme je donekle bilo ujednačeno, iako su gosti imali posed gotovo sve vreme, ali su u nastavku domaći poptuno kapitulirali i… »
“Zašto smo izgledali loše? Ne znam, zaista ne znam!

“Zašto smo izgledali loše? Ne znam, zaista ne znam!

Sport klub 24.09.2022
Fudbaleri Crne Gore su dočekani prijateljski na stadionu u Zenici, iako je utakmica bila od vitalnog značaja kada je reč o plasmanu u diviziju A Lige nacija, ka mestu koje garantuje baraž mečeve za plasman na Evropsko prvenstvo u slučaju neuspeha… »
“Crna Gora je dobra selekcija, ali mi smo bili bolji”

“Crna Gora je dobra selekcija, ali mi smo bili bolji”

Sport klub 24.09.2022
Fudbaleri Crne Gore su dočekani prijateljski na stadionu u Zenici, iako je utakmica bila od vitalnog značaja kada je reč o plasmanu u diviziju A Lige nacija, ka mestu koje garantuje baraž mečeve za plasman na Evropsko prvenstvo u slučaju neuspeha… »
“Značaj okovao noge, kukavički u prvom poluvremenu”

“Značaj okovao noge, kukavički u prvom poluvremenu”

Sport klub 24.09.2022
Fudbaleri Crne Gore su dočekani prijateljski na stadionu u Zenici, iako je utakmica bila od vitalnog značaja kada je reč o plasmanu u diviziju A Lige nacija, ka mestu koje garantuje baraž mečeve za plasman na Evropsko prvenstvo u slučaju neuspeha… »
"Teške" provokacije: Crnogorci opet skandirali Bosancima "Burek sa sirom" (video)

"Teške" provokacije: Crnogorci opet skandirali Bosancima "Burek sa sirom" (video)

Večernje novosti 24.09.2022
ISTORIJSKI uspeh ostvarila je fudbalska reprezentacija Bosne i Hercvžcegovine, koja je minimalnom pobedom nad Crnom Gorom u petom kolu Divizije B Lige nacija obezbeedila plasman u elitni rang novog UEFA takmičenja. FOTO: Printskrin fejsbuk radio zenit… »

Vesti dana »