Juventus bodri orlove: Crno-beli pružili podršku našem tandemu iz Torina! (foto)

Hot sport 24.09.2022  |  HotSport

Srbija želi trijumf! Fudbalska reprezentacija Srbije trenutno igra meč 7. kola grupne faze B divizije Lige nacija, a protivnik je Švedska.

Utakmica je počela u terminu od 20 časova i 45 minuta, a rezultat na stadionu ‘Rajko Mitić‘je 1:1. Orlovi su preuzeli inicijativu od prvog minuta i odmah krenuli u ofanzivu, a Švedska je stvorila jednu šansu iz kontre i stigla do vođstva u 15. minutu. Samo tri minuta kasnije Aleksandar Mitrović je poravnao rezultat. Podršku našem nacionalnom timu javno je pružio italijanski velikan, Juventus. Dvojica igrača ‘Stare dame’, Dušan Vlahović i Filip Kostić, brane boje