Srbija ovako nešto nije videla: Hit fotografija! Navijači na nestvaran način uspeli da gledaju Partizan (foto)

Večernje novosti 28.09.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Partizana doživeli su šokantan poraz od Radničkog iz Sremske Mitrovice.

FOTO: FK PARTIZAN/ M. Todorović Domaćin je bio bolji nakon izvođenja penala, crno-beli nisu pogodili ni jedan u četiri serije, dok je rival dva puta bio precizan, a nakon 90 minuta na semaforu je bilo 1:1. Domaći su na neverovatan način u 92. minutu šokirali crno-bele golom Jovana Marinkovića i došli do izjednačenja od 1:1, a onda su bili bolji i u penal seriji, gde su osigurali istorijski uspeh. Gradski stadion u Mitrovici bio je premali da primi sve navijače,