Zvezda nije uspela da realizuje nekoliko prilika: Bez golova na poluvremenu u Šapcu, crveno-beli oštećeni za jedanaesterac?!

Hot sport 29.09.2022  |  HotSport
Moraće da poprave realizaciju. Fudbaleri Crvene zvezde trenutno se nalaze u Šapcu, gde igraju duel šesnaestine finala Kupa Srbije, protiv ekipe Mačve. Nakon prvih 45 minuta, rezultat je 0:0, a crveno-beli su imali nekoliko šansi koje nisu uspeli da iskoriste. Videli smo i jednu sumnjivu situaciju, u kojoj su crveno-beli možda oštećeni za jedanaesterac. Aktuelni branilac trofeja, prvu priliku na ovom susretu imao je već u 3. minutu kada je Katai centrirrao, dok je