Milunović: ''Vidi se da smo naporno radili'' Gol kao poklon treneru

Sportske.net 29.09.2022  |  Sportske.net,

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije posle pobede nad Mačvom u Šapcu od 2:0, a put ka pobedi svom timu je prokrčio iskusni štoper Nemanja Milunović, strelac prvog gola početkom drugog poluvremena. ''Teška utakmica...

Znamo da nije lako pobediti nijednu ekipu, jer svako protiv Zvezda ima motiv više i Mačva je to pokazala. Imali smo prilike koje nismo iskoristili, samo ja sam imao tri šanse u prvom poluvremenu, posle smo malo ušli u nervozu, ali bitno je da smo dali golove i pobedili. Nije važno ko se upisuje u strelce, već da pobeđujemo, ali lep je osećaj pogoditi posle dužeg vremena'', izjavio je Milunović posle meča za klupski sajt. On naglašava da su crveno-beli na pravi