U derbiju kola slavile domaće fudbalerke – ŽFK “Radnički 2014” –ŽFK ”Jagodina” 3:0

Pirotske vesti 01.10.2022

U derbiju kola druge lige Istok za žene ŽFK “Radnički 2014” ubedljivo je pobedio gostujuću ekipu iz Jagodine rezultatom 3:0.

Ovom pobedom pirotske fudbalerke obezbedile su nova tri boda za vrh tabele. Briljantnom igrom kapitena domaćeg tima Maše Džunić, dvostrukog strelca u prvom poluvremenu, fudbalerke Radničkog deklasirale su gošće iz Jagodine. Rezultat na poluvremenu bio je 2:0. U nastavku meča i pored teškog terena i kiše naše fudbalerke su igrale napadački i golom Tamare Trajković obezbedile sigurne bodove za vrh tabele. Derbi meč ŽFK “Radnički 2014” –ŽFK” Jagodina” završen je