Rukometašice Pirota u podmlađenom sastavu ubedljivo pobedile “Moravu” u Vladičinom Hanu

Pirotske vesti 02.10.2022

U drugom kolu Prve lige istok – gruba B ekipa ŽRK “Pirot” je savladala ekipu ŽRK ” Morava” iz Vladičinog Hana rezultatom 20:33.

Iako podmlađen, naš tim je od prvog minuta startovao dobro i rezultat je tokom cele utakmice bio u korist Piroćanki. “Večeras su igrale dve mlade ekipe ali je bolja igra i razigranost bila na našoj strani. U našim redovima šansu su dobile sve igracice koje su danas bile u Vladičinom Hanu” kaže, trener pirotskih rukometašica, Ivana Savić. Rezulatat je na poluvremenu bio 13:7 za ŽRK “Pirot”. Prema rečima Ivane Savić Piroćanke su u prvom poluvremenu bile stegnute, sto