Srbi gaze u juventusu Kostić i Vlahović nosili torinski tim do pobede protiv Bolonje

Alo 02.10.2022

Fudbaleri Juventusa savladali su Bolonju u u utakmici 8. kola Serije A rezultatom 3:0

Za Juventus nastupaju dvojica srpskih igrača, Dušan Vlahović i Filip Kostić. Juventus je poveo golom Filipa Kostića u 24. minutu. Nakon sjajne kontre Vlahović je uposlio Kostića koji rezantnim udarcem u suprotni ugao matira golmana Bolonje. Kostiću je to bio prvi gol za Juventus u njegovom osmom meču. KAKVA MAGIJA Posle Kostića i Dušan Vlahović se upisao u strelce za Juventus, dominacija Srba (VIDEO) Nakon toga došao je red na Vlahovića on je 59. minutu savladao