Zvezda demolirala mađare Crveno-beli brutalnom partijom upisali prvi trijumf u Ligi Evrope i zadržali nadu za plasman u narednu fazu

Alo 06.10.2022
Zvezda demolirala mađare Crveno-beli brutalnom partijom upisali prvi trijumf u Ligi Evrope i zadržali nadu za plasman u…

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su trijumfovali nad ekipom Ferencvaroša u trećem kolu Lige Evrope sa 4:1

Ofazivno je Crvena zvezda započela utakmicu protiv Mađara. Ređale su se prilike već na početku meča za domaćina. Konstantno su crveno-beli bili ispred gola Dibusa, čuvara mreže Ferencvaroši. Tako ofanzivnu igru Zvezde krunisao je u 27. minutu Gelor Kanga! Vladimir Marković Visoko je šutirao i ništa tu nije mogao Dibuš! Potom je i Dragović imao sjajnu šansu. A onda, već u 36. minutu, majstoriju je izveo Stefan Mitrović, fenomenalno se okrenuo i povisio prednost na