Vlahović i Kostić imali utakmicu za zaborav Milan lako savladao Juventus u derbiju Serije a

Alo 08.10.2022

Fudbaleri Milana pobedili su Juventus rezultatom 2:0 u derbiju devetog kola Serije A.

Milan je dominirao od prvog do poslednjeg minuta i zasluženo došao do sigurne pobede. Srpski fudbaleri Filip Kostić i Dušan Vlahović imali su utakmicu za zaborav. Kostić je bio nevidljiv i izašao je u 56. minutu, dok je Vlahović bio bez ikakvog napadačkog učinka, ali je i poklonio kontru kod drugog gola "rosonera". Domaćin je poveo u finišu prvog poluvremena kada je posle pokušaja Žirua, lopta došla do Tomorija, a ovaj zakucao loptu u mrežu. U 54. minutu Vlahović