Tanasko Rajić na pravi način pokazuje zašto je lider prvenstva – Bez nekoliko prvotimaca bolji od odličnih Borana

Pirotske vesti 10.10.2022

U derbiju 9. kola Zone Istok fudbaleri Tanaska Rajića nisu dozvolili iznenađenje i u Pirotu savladali su, u veoma teškoj utakmici, odličnu ekupu Bor 1919.

Vladimir Georgijev, trener Tanaska Rajića, kaže da je prvo poluvreme odigrano u velikom grču, to su gosti iskoristili i uspeli da povedu sa 1:0, što je bio i rezultat poluvremena. Posle pauze “Tanasko” je krenuo daleko agresivnije i uspeo da slomi otpor rivala. Pirotski tim imao je više od igre, stalno je atakovao na gol protivnika i golovima Stefana Todorovića uspeo da preokrene rezultat u svoju korist. “Igrali smo u grču, bila je to teška utakmica, pravi derbi.