Gaćinović: Dobro je što nam se publika vraća na tribine

IndeksOnline 11.10.2022

„Da se nije desilo isključenje, ubeđen sam da bi u drugom poluvremenu videli još neki gol“, kaže trener plavo-belih U intervalu između prvog ovosezonskog remija i povratka navijača na tribine Džaizkoin arene, Pazarci sumiraju utiske iz Surdulice, gde su najčešće rezultatski loše prolazili, a tek drugi put stigli su do boda (1:1).

Mogli su možda i do celog plena. Nekih 20 minuta pre kraja mrežu Radnika zatresao je Bojica Nikčević, ali je sudija Pavle Tomić pre toga video prekršaj Seada Islamovića. Tih 1:1 u Pčinjskom okrugu, na otvaranju 14. kola Mozzart Bet Superlige, dobijaju na težini zbog brojčanog hendikepa u poslednjoj trećini meča izazvanog nesmotrenošću Filipa Jovića i naivno zarađenim isključenjem usled drugog žutog kartona. Vodeći kvintet nije doživeo promene, pa su ispred Pazara i