Velika drama u Subotici: Spartak slavio nakon preokreta, a jeziva povreda obeležila je meč (video)

Večernje novosti 15.10.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Spartaka slavili su u Subotici protiv Kolubare 2:1 u 15. kolu Mocart bet Superlige Srbije.

foto: N. Paraušić Novajlija Petar Đuričković je u 18. minutu gostima doneo prednost. Poluvreme je prijalo domaćinu, koji je zaigrao kao preporođen. Luka Bijelović je u 59. minutu poravnao rezultat, da bi u 62. minutu Aleksandar Tanasin doneo veliki trijumf Subotičanima. Utakmicu je obeležila i jeziva povreda kada su se sudarili Noboru Šimura i fudbaler Kolubare, a Japanac je uz pomoć medicinskog osoblja napustio teren. Drama u Subotici, hitna na terenu