Partizan preživeo triler u Humskoj Prava goleada na stadionu crno-belih, Čukarički pokazao zube, ali Urošević donosi važna tri boda Partizanu pred nastavak šampionske trke

Alo 16.10.2022
Partizan preživeo triler u Humskoj Prava goleada na stadionu crno-belih, Čukarički pokazao zube, ali Urošević donosi…

Fudbaleri Partizana pobedili su Čukarički rezultatom 3:2 u 15. kolu Superlige Srbije

Izabranici Gordana Petrića nastavili su tako trijumfalni niz i vratili se na pet poena zaostatka u odnosu na Crvenu zvezdu, a ujedno i prestigli večerašnjeg rivala na trećem mestu na tabeli. U Humskoj smo videli preokret Partizana u razmaku od nekoliko minuta krajem prvog i početkom drugog poluvremena, a onda je u završnici viđena nova drama i rolerkoster sa srećnim krajem za domaći tim. Na kraju je epitet jednog od junaka utakmice pokupio Andrija Pavlović, koji je