Šapčanke slavile u Jezeru

Veliki park 23.10.2022

Rukometašice Radničkog su u sedmom kolu Arkus lige za žene poražene na svom parketu od ekipe Medicinara iz Šapca rezultatom 21:31, poluvreme 10:14 i tako nisu uspele da vežu i drugi trijumf u šampionatu, a ujedno se i osvete Šapčankama za prošlosezonske poraze.

Na jednomesečnu prvenstvenu pauzu, kragujevačke igračice odlaze na osmom mestu sa 4 osvojena boda. Imperativ i želja za trijumfom kao da je sputala i skratila ruke domaćim igračicama, koje su nakon startnih 2:2 serijom grešaka omogućile gošćama da se odlepe na značajniju prednost (2:6, 13.min), što je izazvalo reakciju domaćeg stručnog štaba za minutom odmora. Igra u odbrani i nije toliko škripala, koliko u ofanzivi sa mnogo tehničkih grešaka i promašenih otvorenih