‘Zlatni dečko’ u režiji jovana mijatovića: Zvezdin vunderkid ‘plesao’ protiv AZ Alkmara, Rendulićeva četa je spremna na sve! (video)

Hot sport 25.10.2022  |  HotSport
‘Zlatni dečko’ u režiji jovana mijatovića: Zvezdin vunderkid ‘plesao’ protiv AZ Alkmara, Rendulićeva četa je…

Podvig za Rendulićeve izabranike u Holandiji! Omladinci Crvene zvezda gostovali su ekipi AZ Alkmara u okviru Lige šampiona i tom prilikom remizirali – 2:2.

Rano je domaći sastav poveo preko Pokua, igrao se 9. minut kada je AZ stekao prednost. Na 2:0 je povisio Adaji u 28. minutu susreta i tada se činilo da će domaći tim lako odneti pobedu sa večerašnje utakmice. Ipak, poluvreme je donelo preokret. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2022/10/111111111111.mp4 Supertalentovani napadač Crvene zvezde i nova devetka aktuelnog prvaka Srbije – Jovan Mijatović, već u 48. minutu smanjuje na 2:1. U kaznenom prostoru se