Burno u Lisabonu - Vlahoviću priznat gol, Jovanović ga ''poništio'' penalom za Benfiku!

Sportske.net 25.10.2022  |  Sportske.net

U petom kolu Lige šampiona, Benfika je u Lisabonu dočekala Juventus, kome ''gori pod nogama'' po pitanju daljih izgleda za ostanak u elitnom evropskom takmičenju.

Benfika je povela u 17. minutu, potpuno zasluženo, posle bolje igre od početka meča. Sve se dogodilo kada je Fernandez sa leve strane odlično centrirao u kazneni prostor, a na pravom mestu našao se Antonio Silva koji šalje loptu u mrežu Juventusa - 1:0. Samo pet minuta kasnije Juve stiže do izjednačenja. Gosti su iznudili korner sa leve strane, Danilo je zahvatio loptu glavom, a u mrežu ju je nekako sa pola metra od gola ubacio Dušan Vlahović. Verovatno njegov