Vlahović dao gol, prvo ga poništio Srbin - pa "ukrala" UEFA: Juventus ispao iz Lige šampiona, a možda će i iz Evrope!

Mondo 25.10.2022  |  Milutin Vujičić

Dušan Vlahović je postigao gol protiv Benfike i dugo je strepeo pošto je trominutna provera utvrdila da je sve bilo regularno. Ipak, njemu gol nije pripisan, ali svakako to nije naročito bitno za Juventus jer su se oprostili od Lige šampiona.

Dušan Vlahović je postigao gol protiv Benfike i dugo je strepeo pošto je trominutna provera utvrdila da je sve bilo regularno. Ipak, njemu gol nije pripisan, ali svakako to nije naročito bitno za Juventus jer su se oprostili od Lige šampiona. Juventus je izgubio "biti ili ne biti" utakmicu protiv Benfike (4:3) i ispao iz Lige šampiona. Domaćin je u 14. minutu poveo 1:0 preko mladog Antonija Silve, ali već u 22. minutu stiglo je izjednačenje. Srpski napadač Dušan