Sa analize stiglo 256 uzoraka iz Moravičkom okrugu, manje od 30 novozaraženih
Morava info 28.10.2022 | Morava info
![Sa analize stiglo 256 uzoraka iz Moravičkom okrugu, manje od 30 novozaraženih](https://nstatic.net/img/logo/s/moravainfo.png)
ČAČAK, GORNJI MILANOVAC, LUČANI, IVANJICA – U čačanskoj Opštoj bolnici nema hospitalizovanih pacijenata obolelih od kovida-19.
U protekla 24 časa nije bilo prijema na odeljenje, a bio je jedan otpust na kućno lečenje. U prijemno-trijažnoj ambulanti Opšte bolnice Čačak nije bilo pregleda pacijenata sa simptomima koji ukazuju na moguću kovid infekciju. Prema podacima Zavoda za javno zdravlje, tokom protekla 24 sata u Moravičkom okrugu potvrđeno je 27 novih slučajeva zaraze koronavirusom (juče 29). Kovid-19 potvrđen je kod 13 osoba (juče 18) iz Čačka (138 testiranih), pet iz Gornjeg Milanovca