Roma slavila posle preokreta Sjajni Matić i tinejdžer doneli pobedu "vučici" u Veroni

Alo 31.10.2022

Fudbaleri Rome pobedili su na gostujućem terenu Veronu sa 3:1, u utakmici 12. kola Serije A

Povela je Verona pogotkom Pavela Davidoviča u 27. minutu, da bi Roma izjednačila golom Nikola Zaniola u prvom minutu nadoknade poluvremena. Pobedu Romi doneli su golovima Kristijan Volpato u 88. minutu, posle asistencije srpskog internacionalca Nemanje Matića i Stefan El Šaravi u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Verona je od 36. minuta igrala sa igračem manje, nakon što je Davidovič dobio direktan crveni karton. Alo.rs 20:51 Alo.rs 19:21 Alo.rs/M.Č. 17:24