Posle drame do četvrtfinala Vojvodina u 90. minutu posle preokreta izbacila Mladost

Alo 09.11.2022

Ranije danas mesto među osam najboljih izborili su Radnik, Novi Pazar, Radnički Niš i TSC.

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su večeras posle preokreta u finišu savladali gradskog rivala Mladost GAT 2:1 (0:1). Gosti su poveli golom Arsića iz penala u 14. minutu, da bi Novosađani tek u finišu meča stigli do preokreta. Prvo je Veljko Simić izjednačio u 86. da bi Nemanja Nikolić u 90. odveo "lale" u četvrtfinale. Ranije danas mesto među osam najboljih izborili su Radnik, Novi Pazar, Radnički Niš i TSC. Rezultati i strelci