Dobro veče srpskih igrača u NBA ligi: Jokić sam pobedio Indijanu, Pokuševski odličan u porazu Oklahome

Euronews 10.11.2022  |  Autor: Euronews

Košarkaši Denver Nagetsa pobedili su Indijanu kao gosti 122:119, a srpski reprezentativac Nikola Jokić bio je jedan od ključnih igrača za pobedu svog tima.

Srpski reprezentativac je nastavio da briljira u NBA i utakmicu je završio sa 24 ubačena poena, šest uspešnih dodavanja i četiri uhvaćene lopte. Jokić je veoma brzo, već u drugoj četvrtini ušao u problem sa faulovima, budući da ih je već tada imao četiri, a početkom treće je dobio i petu ličnu zbog čega je veći deo te deonice, kao i početak poslednjeg perioda meča presedeo na klupi. Na teren se vratio tek dva minuta pre kraja susreta pri rezultatu 105:98 za rivala,