Šokantna Lalatovićeva tvrdnja posle meča sa TSC-om: ''Gledam kolegu kako vodi tim, a ja...''

Sportske.net 12.11.2022  |  Sportske.net, TV Arena sport

Niški Radnički nije uspeo da ostane neporažen večeras na TSC Areni, domaćin je slavio sa 2:0, iako je razvoj događaja mogao da bude drugačiji, da su gosti iskoristili nekoliko svojih prilika pri rezultatu 1:0 za TSC.

Tim iz Bačke Topole je u poslednjih pola sata imao igrača više i to je uspeo da iskoristi za još jedan gol sredinom drugog poluvremena. ''Očekivana utakmica. Radnički je specifična ekipa, dosta duela jedan na jedan. Nismo se malo snalazili u presingu u prvom poluvremenu. Momcima kapa dole, svima u klubu, na dobrom smo putu da ostvariumo ciljeve i pokušaćemo da budemo još bolji u drugom delu sezone'', rekao je posle meča za Arenu sport trener TSC-a Žarko Lazetić.