Povezane vesti

Pobede TSC-a i Vojvodine, Bojović u „klubu 100"

Pobede TSC-a i Vojvodine, Bojović u „klubu 100"

Politika 12.11.2022
Fudbaleri TSC-a savladali su Radnički iz Niša u 19. kolu Superlige, dok je Vojvodina nadigrala Radnički iz Kragujevca rezultatom 2:1. Mladost iz Lučana nadigrala je Kolubaru 2:0, a meč će ostati zapisan kao istorijski jer je Milan Bojović postigao… »
Kragujevčani se kasno probudili, Voša do poslednje sekunde strepela za pobedu!

Kragujevčani se kasno probudili, Voša do poslednje sekunde strepela za pobedu!

Sportske.net 12.11.2022
Fudbaleri Vojvodine pobedom su završili jesenji deo sezone u Super ligi Srbije. Tim Milana Rastavca je večeras na svom ''Karađorđu'' savladao ekipu kragujevačkog Radničkog 1923 sa 2:1 i probio se na četvrto mesto na tabeli sa 16 bodova, ali uz meč… »
On ne sme da sedne pored mene, ima strah! Lalatović peckao Lazetiće, a Žarko mu odgovorio: Evo zašto nisam hteo s njim!

On ne sme da sedne pored mene, ima strah! Lalatović peckao Lazetiće, a Žarko mu odgovorio: Evo zašto nisam hteo s njim!

Mondo 12.11.2022
Nenad Lalatović posle poraza od TSC-a pominjao braću Lazetić - trenera domaćih Žarka i funkcionera FSS Nikolu. Šef struke domaćih mu je kratko replicirao. Nenad Lalatović posle poraza od TSC-a pominjao braću Lazetić - trenera domaćih Žarka i… »
Ajaks se okliznuo uprkos maestralnom tadiću: Rišairo Živković presudio šampionu! (video)

Ajaks se okliznuo uprkos maestralnom tadiću: Rišairo Živković presudio šampionu! (video)

Hot sport 12.11.2022
Fudbaleri Ajaksa su remizirali u gostima sa timom Emena i tako došli u situaciju da se nađu iza PSV-a uoči zimske pauze, a konačni rezultat bio je 3:3. Dušan Tadić se istakao kao jedan od najboljih pojedinaca na meču, sa dve asistencije svom… »
Tuluzu ne pomaže ni Birmančević, Ren ne gubi kod kuće!

Tuluzu ne pomaže ni Birmančević, Ren ne gubi kod kuće!

Sportske.net 12.11.2022
Fudbaleri Rena savladali su kod kuće tim Tuluza rezultatom 2:1 u okviru 15. kola francuske Lige 1. Domaćin je bolje otvorio meč i posle nekoliko prilika uspeo da povede u 25. minutu kada je Benžaman Burižo primio odbijenu loptu i sproveo je u mrežu… »
Vojvodina posle drame bolja od Kragujevčana na “Karađorđu”

Vojvodina posle drame bolja od Kragujevčana na “Karađorđu”

Sport klub 12.11.2022
Vojvodina je slavila važnu pobedu u poslednjem subotnjem meču 19. kola Super lige Srbije protiv Radničkog 1923 u Novom Sadu – 2:1. Vojvodina je savladala Radnički 1923, ali tek posle drame u finišu susreta. Posle prvog poluvremena u kojem su… »
Lalatović nastavlja sa paljbom: Lako ti je kad imaš brata u FSS, ne smem da kažem ništa!

Lalatović nastavlja sa paljbom: Lako ti je kad imaš brata u FSS, ne smem da kažem ništa!

Hot sport 12.11.2022
Fudbaleri Radničkog iz Niša poraženi su na gostovanju TSC-u sa 2:0. Nakon meča Nenad Lalatović, strateg kluba sa juga Srbije, je u svom stilu održao konferenciju za štampu. – Čestitam TSC-u na pobedi i na trećem mestu, što je zasluženo. Ja… »
Drama u novom sadu pripala voši: Ozbiljan duel ozbiljnih ekipa!

Drama u novom sadu pripala voši: Ozbiljan duel ozbiljnih ekipa!

Hot sport 12.11.2022
Fudbaleri Vojvodine su nakon velike drame pobedom zatvorili jesenji deo šampionata, jer su na svom terenu savladali ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 2:1. Prvo poluvreme je bilo puno ritma i priliak, a domaćima je VAR poništio kazneni udarac… »
Sudija mi rekao - moram da te isključim! Nenad Lalatović: Kako da vodim utakmicu?

Sudija mi rekao - moram da te isključim! Nenad Lalatović: Kako da vodim utakmicu?

Mondo 12.11.2022
Trener Radničkog ponovo govorio o radu arbitara. Trener Radničkog ponovo govorio o radu arbitara TSC je pobedio Radnički iz Niša u subotu u Bačkoj Topoli 2:0 i tako ekipu Nenada Lalatovića ostavio u zoni ispadanja tokom tromesečne pauze, sa samo 17… »
Lalatović: Ja spuštam loptu, a Lazetić je diže

Lalatović: Ja spuštam loptu, a Lazetić je diže

Sport klub 12.11.2022
TSC je pobedio Radnički u Bačkoj Topoli, a imao je šta da poruči trener Nišlija Nenad Lalatović kolegi sa druge strane Žarku Lazetiću. – Ja spuštam loptu, a Lazetić je diže. Lako je to kad ti jedan brat sedi u fudbalskom savezu pa ga se sve… »
Lalat nije završio, opet udario na protivničkog trenera: "Lako ti je kad ti brat sedi u Savezu..."

Lalat nije završio, opet udario na protivničkog trenera: "Lako ti je kad ti brat sedi u Savezu..."

Sportske.net 12.11.2022
TSC je stigao danas do pobede nad Radničkim iz Niša koji očekuje renoviranje, najverovatnije, nakon ove utakmice. Trener kluba sa Nišave Nenad Lalatović je istakao da TSC mora igrati Evropu naredne sezone. "Čestitam TSC-u na pobedi i na trećem… »
Lazetićeva ''kontra'' Lalatoviću!

Lazetićeva ''kontra'' Lalatoviću!

Sportske.net 12.11.2022
TSC i niški Radnički večeras su odigrali zanimljiv i sadržajan meč na ''TSC Areni'', gde je domaćin na kraju slavio sa 2:0. Posle meča javnost je uzburkao trener Radničkog Nenad Lalatović svojim šokantnim tvrdnjama u izjavi za TV Arena sport, a… »
„Sudiji pre meča naređeno da me isključi“: Lalatović besneo posle poraza

„Sudiji pre meča naređeno da me isključi“: Lalatović besneo posle poraza

Nova 12.11.2022
Nova optužba trenera Radničkog. Fudbaleri TSC-a pobedili su na svom terenu u Bačkoj Topoli Radnički iz Niša sa 2:0, u utakmici 19. kola Super lige Srbije. Trener Radničkog iz Niša Nenad Lalatović bio je iznerviran partijom svojih igrača nakon… »
Šokantna Lalatovićeva tvrdnja posle meča sa TSC-om: ''Gledam kolegu kako vodi tim, a ja...''

Šokantna Lalatovićeva tvrdnja posle meča sa TSC-om: ''Gledam kolegu kako vodi tim, a ja...''

Sportske.net 12.11.2022
Niški Radnički nije uspeo da ostane neporažen večeras na TSC Areni, domaćin je slavio sa 2:0, iako je razvoj događaja mogao da bude drugačiji, da su gosti iskoristili nekoliko svojih prilika pri rezultatu 1:0 za TSC. Tim iz Bačke Topole je u… »
TSC lako na kraj sa radničkim: Novi poraz za Lalatovića, Lavovi prete Partizanu!

TSC lako na kraj sa radničkim: Novi poraz za Lalatovića, Lavovi prete Partizanu!

Hot sport 12.11.2022
Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole su lako na svom terenu savladali tim Radničkog iz Niša, koji se već nekoliko meseci opasno muči, i jasno je da su rezovi neophodni. Konačan rezultat bio je . Prednost domaćima doneo je Ifet Đakovac već u prvom… »
Lalatović posle TSC-a šokirao izjavom: „Sudija mi je rekao da će me isključiti!“ (video)

Lalatović posle TSC-a šokirao izjavom: „Sudija mi je rekao da će me isključiti!“ (video)

Hot sport 12.11.2022
Zaista neverovatno. Fudbaleri Radničkog iz Niša poraženi su na gostovanju TSC-u sa 2:0. Trener Nišlija, Nenad Lalatović, čestitao je domaćinu na zasluženoj pobedi. – Mislim da smo sami sebe danas pobedili. U prvom minutu je Etonga imao čistu… »
TSC prolećni deo čeka na trećem mestu, ponovo pao Radnički

TSC prolećni deo čeka na trećem mestu, ponovo pao Radnički

Sport klub 12.11.2022
Drugi put ove sezone ekipa pod komandom Žarka Lazetića slavila trijumf protiv TSC-a, za miran odlazak na odmor. TSC igra odličan fudbal, pokazao je to i u jednom od derbija 19. kola Super lige Srbije, pobedom protiv niškog Radničkog u Bačkoj Topoli… »
Radnički primio gol još sa parkinga: TSC savladao Nišlije, Etongu opet ranije završio meč

Radnički primio gol još sa parkinga: TSC savladao Nišlije, Etongu opet ranije završio meč

Večernje novosti 12.11.2022
FUDBALERI TSC slavili su 2:0 protiv Radničkog iz Niša u poslednjem ovogodišnjem meču u Superligi Srbije. FOTO: A. Ilić Tim Žarka Lazetića slavio je na "TSC Areni", a do gola je došao domaćin bukvalno na startu meča. OD 1. minuta poveo je TSC, a… »
Nenad Lalatović šokirao izjavom: "Sudija mi je rekao da mu je naređeno da me isključi"

Nenad Lalatović šokirao izjavom: "Sudija mi je rekao da mu je naređeno da me isključi"

Večernje novosti 12.11.2022
RADNIČKI iz Niša poražen je od TSC na stadionu u Bačkoj topoli, a nakon meča zanimljivu izjavu dao je trener Nišlija Nenad Lalatović. FOTO: FK Crvena zvezda Na početku obaveznog obraćanja novinaru "Arena sport" odmah nakon meča, Lalatović je… »
Odličan meč u Bačkoj Topoli, TSC na samo bod od Partizana, Lalatov Radnički pola sata sa igračem manje!

Odličan meč u Bačkoj Topoli, TSC na samo bod od Partizana, Lalatov Radnički pola sata sa igračem manje!

Sportske.net 12.11.2022
Fudbaleri TSC-a trijumfalno su završili prvi deo superligaške sezone. Tim Žarka Lazetića je večeras u meču 19. kola Super lige Srbije savladao ekipu niškog Radničkog rezultatom 2:0 i učvrstio se na trećem mestu na tabeli, sada sa samo bodom… »
Brašanac strelac!

Brašanac strelac!

Sportske.net 12.11.2022
Nekadašnji fudbaler Partizana Darko Brašanac je uspeo da postigne svoj drugi gol ove sezone pošto je u meču protiv Fuentesa savladao protivničkog golmana i to u 42. minutu. Bio je to gol za 0:1, ali je Rekenjo uspeo da izjednači samo dva minuta… »
Istorija superlige ispisana u lučanima: Prvi igrač sa trocifrenim brojem golova!

Istorija superlige ispisana u lučanima: Prvi igrač sa trocifrenim brojem golova!

Hot sport 12.11.2022
Fudbaleri lučanske Mladosti su na svom terenu savladali tim Kolubare, i tako sebi olakšali život pred zimsku pauzu koja nastupa. Rezultat utakmice je bio 2:0, a meč je postao istorijski usled jednog jubileja. Naime, prednsot domaćima je u prvom… »
Rekorder Superlige Srbije: Bojović postigao 100. gol

Rekorder Superlige Srbije: Bojović postigao 100. gol

Sport klub 12.11.2022
Fudbaleri Mladosti pobedili su Kolubaru na svom terenu rezultatom 2:0 u utakmici 19. kola. Meč obeležio iskusni Milan Bojović. Domaćini su poveli u 31. minutu golom Vladimira Radivojevića. Strelac sledećeg gola bio je Milan Bojović u 62. minutu. Od… »
Kako ide Saši Iliću u Bugarskoj? Svi sastojci za titulu su tu, ali...

Kako ide Saši Iliću u Bugarskoj? Svi sastojci za titulu su tu, ali...

Sportske.net 12.11.2022
Nakon ne baš lepog rastanka od Čukaričkog, Saša Ilić se otisnuo u inostranstvo i pronašao trenerski angažman u CSKA iz Sofije. "Armejci" već godinama pokušavaju da se vrate u sam vrh tamošnjeg fudbala, a dolaskom legende Partizana imaju veliku… »

Vesti dana »