Crveno-bela drama za kraj 2022. Godine Magija Kataija u 93. minutu za Zvezdinu dvocifrenu prednost tokom pauze (video)

Alo 13.11.2022

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik u Surdulici sa 2:1 u meču 19. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Navikla je Crvena zvezda svoje navijače ove jeseni na drame, naročito kada su u pitanju gostovanja u domaćem šampionatu. Kao u Kragujevcu, Nišu, Novom Pazaru... tako se okončala i poslednja utakmica ove 2022. godine po crveno-bele. Posle velike drame savladan je stari dužnik Radnik u Surdulici sa 2:1 i to golom u 93. minutu. Heroj je bio, ko drugi, nego Aleksandar Katai koji je pogodio iz slobodnog udarca u nadoknadi i doneo gostima ogromna tri boda i omogućio im