Partizan zimuje na "minus 10", inteligentni Nemanja Jović se revanširao Novom Pazaru

Euronews 13.11.2022  |  Autor: Euronews

Partizan je na zimsku pauzu otišao sa 10 bodova zaostatka u odnosu na Crvenu zvezdu, jer je golom Nemanje Jovića u 72. minutu pobedio Novi Pazar 1:0 (0:0), u meču 19. kola Mozzart bet Superlige i tako im se revanširao za poraz s početka sezone.

Crno-beli su igrači dobro samo u prvih 30 minuta, zatim su se gosti uspešno branili sve dok Nemanja Jović nije iskoristio jednu loptu, prošao čuvara i za elegantno i pametno plasiranje lopte u mrežu pobrao aplauze u Humskoj. Novi Pazar se dobro branio, ali nije bio dovioljno hrabar u ofanzivi. Partizan je kontrolisao meč od starta, uspevao je preko krila da poremeti odbranu Novog Pazara ne i da je matira. Propustio je Ljubomir Fejsa prvu veliku priliku kada je sa