"Bleki" tragičar Fjorentine Milenković autogolom u nadoknadi poklonio Milanu pobedu (video)

Alo 13.11.2022

U pretposlednjem duelu u Seriji A pred pauzu zbog Svetskog prvenstva, Milan i Fjorentina

Milan je do pobede došao u nadoknadi vremena i slavio rezultatom 2:1. Nikola Milenković bio je tragičar Fjorentine. Na asistenciju Olivijea Žirua, Milan je golom Rafaela Leaoa poveo već u drugom minutu. Dobro je Leao primio loptu na ivici šesnaesterca i postigao lep gol. ČUKARIČKI LAKO PROTIV MLADOSTI Tim sa Banovog Brda pobedom završio godinu, idu na pauzu kao četvrti Bilo je prilika na obe strane, a Fiorentina do izjednačenja dolazi u 28. minutu. Antonin Barak je