Šapić: Ne znam zašto je Beograd zagadjen sad, a zašto neće biti za dva meseca

Radio sto plus 15.11.2022
Šapić: Ne znam zašto je Beograd zagadjen sad, a zašto neće biti za dva meseca
Šapić je za televiziju Prva kazao da je po aplikaciji koja se koristi za merenje zagadjenosti vazduha Beograd poslednje četiri godine “relativno nezagadjen”, da je situacija kao danas bila slična i 2017. godine, a da je u proseku 2021. godine po zagadjenosti bio 73. grad u Evropi. “Pod pretpostavkom da su aplikacije apsolutno autentične i tačne i da je u ovom momentu to što pokazuje tako kako jeste, šta smo to mi radikalno uradili na bolje od 2017. do pre 15 dana,

Radio sto plus »

Argentina pobedila Austriju na Svetskom prvenstvu, dva gola Mesija

Argentina pobedila Austriju na Svetskom prvenstvu, dva gola Mesija

Radio sto plus pre 44 minutajoš 1 povezana
Održan skup podrške Dinku Gruhonjiću u Novom Sadu

Održan skup podrške Dinku Gruhonjiću u Novom Sadu

Radio sto plus pre 14 minutajoš 2 povezane
Radio sto plus »

Politika, najnovije vesti »