Mlada reprezentacija nastavlja lošu seriju: Izabranici Gorana Stevanovića remizirali sa Kiprom! (foto)

Hot sport 20.11.2022  |  HotSport

Mlada reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno (2-2) sa Kiprom u Nikoziji u prvoj od dve provere na Kipru. „Orlići“ su poveli nakon lukave reakcije Stefana Mitrovića, koji je iznenadio štopera domaćih, oduzeo loptu i poslao je pored golmana u 25. minutu.

Domaća selekcija je preokrenula rezultat do kraja poluvremena golovima Gavriela (iz jedanaesterca) u 34. minutu, a potom i Kucakosa u 45. minutu nakon velike gužve i jedne odbijene lopte u šesnaestercu. Poravnao je Krstić u 68. minutu i na taj način postavio konačan rezultat. Napadala je Srbija, mogla i do pobede u samoj završnici, ali su domaći izblokirali pokušaj Mićića praktično na samoj gol liniji. Narednu proveru izabranici Gorana Stevanovića imaće 22.