Povezane vesti

Mlada reprezentacija nastavlja lošu seriju: Izabranici Gorana Stevanovića remizirali sa Kiprom! (foto)

Hot sport 20.11.2022
Mlada reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno (2-2) sa Kiprom u Nikoziji u prvoj od dve provere na Kipru. „Orlići“ su poveli nakon lukave reakcije Stefana Mitrovića, koji je iznenadio štopera domaćih, oduzeo loptu i poslao je pored golmana u… »
Orlići odigrali nerešeno protiv Kipra u Nikoziji

Sport klub 20.11.2022
Mlada reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno 2:2 sa Kiprom u Nikoziji u prvoj od dve provere na Kipru. Orlići su poveli nakon lukave reakcije Stefana Mitrovića u 25. minutu. Domaća selekcija je preokrenula rezultat do kraja poluvremena golovima… »