Одлична утакмица, али голови изостају: Сенегал и Холандија у опасном клинчу на полувремену!

Хот спорт 21.11.2022  |  Ђорђе Средојевић

Фудбалери Сенегала и Холандије играју свој први дуел на овом Светском првенству, а последњи у првој рунди када је група А у питању.

Резултат на полувремену је 0:0. #ТхеБест реигнинг Гоалкеепер🧤🏆 @едоу_менди_ | #ФИФАВорлдЦуп пиц.твиттер.цом/5лксДМТ9Ји6 — ФИФА Ворлд Цуп (@ФИФАВорлдЦуп) Новембер 21, 2022 Полувреме нису обележиле превелике прилике и поред пристојног интезитета током првог дела игре. Обе екипе су нападале у таласима, а најконкретнији појединац тренутно је Исмаила Сар, који је у неколико наврата намучио одбрану ривала. Са друге стране, солидну прилику је имао Френки Де Јонг, али