Boško Šindić: Sramotna izjava ministra Ružića
Glas Šumadije 23.11.2022 | Jovanka Nikolić

Ministar prosvete Ružić je povodom vršnjačkog nasilja u Subotici u kome je učeniku odstranjena slezina izjavio “ Hvala Bogu da se sve dobro završilo“.
U trenutku kada je povećan stepen nasilja u školama ne samo među vršnjacima već i prema nastavnicima reći da je sve dobro je više nego neumesno. A nakon incidenta u kome je učenik ostao bez slezine reći da se dobro završilo je skandalozno. Kako to može biti dobro, pita se u saopštenju za mediji Boško Šindić, član pokreta Srce. Šindić ocenjuje da „pristup rešavanju problema porasta nasilja u kome se umanjuje ozbiljnost incidenta svakako nije dobar“: Nasilje među
![UČITELJICA IZ SVRLJIGA PRAVI UMETNOST OD VOĆA! „Među karving majstorima sam đak, a među prosvetarima majstor“ [VIDEO]](https://nstatic.net/262/41517262hfyxvz.jpg)











