Gana bila blizu, Portugal se raduje - Ronaldo ispisao istoriju, ni gol fudbalera zvezde nije bio dovoljan!

Mondo 24.11.2022  |  Petar Đukanović

U trećem meču današnjeg programa, reprezentacija Portugala pobedila je Ganu rezultatom 3:2. Neverovatan fudbal put tenzije i uzbuđenja videli smo u drugom poluvremenu u kom je palo i pet golova.

U trećem meču današnjeg programa, reprezentacija Portugala pobedila je Ganu rezultatom 3:2. Neverovatan fudbal put tenzije i uzbuđenja videli smo u drugom poluvremenu u kom je palo i pet golova. Utakmica je počela na stadionu 974, a već nakon deset minuta Portugal je imao dve velike šanse preko Ronalda, nakon greške levog beka reprezentacije Gane, Kristijano je izašao sam pred golmana. Nakon nešto lošijeg prijema lopte i odlične odbane rezultat ostaje nepromenjen.