SRBIJA – BRAZIL 0 – 2. Orlovi uz vas je Srbija!

Ozon 24.11.2022

Kraj meča, poraz Srbije Brazil bolji posle 90 minuta – 2:0 90+ Nadoknada Igraće se još sedam minuta. 83. minut – Izašao Mitrović Nemanja Maksimović je zamenio napadača. 82. minut – Ponovo prečka Prečka se isprečila Brazilcima, da bi potom Vanja opet morao dobro da se pomuči i zaustavi udarac iz daljine.

Brazil duplirao prednost Strelac je opet Rišarlison. Majstorijski, akrobatski gol, posle dodavanja Vinisijusa sa leve strane. 70. minut – Šansa za Srbiju Nakon kornera, dva puta su Brazilci otklanjali opasnost za gol linije. Prvo Danilo ispred Pavlovića, a onda i Markinjos. 69. minut – Probao je Pavlović Tadić je izveo korner, a Pavlović glavom šutirao preko gola. To bi možda mgoao da bude recept. Ipak imamo najvišu ekipu na turniru. 66. minut – Nove promene kod