Kenguri gaje nadu za osminu finala Australija pobedila Tunis, svoju sudbinu će rešavati u poslednjem meču grupe protiv Danaca

Alo 26.11.2022
Kenguri gaje nadu za osminu finala Australija pobedila Tunis, svoju sudbinu će rešavati u poslednjem meču grupe protiv…

Fudbaleri Tunisa izgubili su od Australije sa 1:0 u meču drugog kola Grupe D na Mundijalu u Kataru

Fudbaleri Australije savladali su Tunis rezultatom 1:0 u meču drugog kola grupe D na Mundijalu u Kataru. Australijanci su bolje otvorili utakmicu i većinu vremena imali terensku inicijativu. Nadmoć Australije materijalizovao je Mičel Djuk, koji je u 23. minutu fantastično reagovao na centaršut Gudvina sa leve strane i glavom matirao golmana Damena. Do kraja poluvremena Tunis je imao dva zicera za izjednačenje. Prvo je izblokiran Drager u 41. minutu iz izgledne