Djuk sjajnom reakcijom presudio Tunisu: Australija stigla do prve pobede na Mundijalu u Kataru! (video)

Hot sport 26.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Uzbudljiv okršaj! Prvu utakmicu današnjeg programa na Svetskom prvenstvu u Kataru, odigrali su Tunis i Australija.

Kenguri su slavili rezultatom 1:0, golom Djuka. Sam početak meča, bio je nešto pasivniji na obe strane. Nije bilo nikakvih prilika, a videli smo opreznu igru, bez ikakvog rizika. Nakon 15-tak minuta, bilo je primetno da Australija vrši ogroman pritisak na poslednju liniju Tunisa. Tunis je u 19. minutu imao određenu šansu, kada se Jebali našao u petercu protivnika. Ipak, on nije uspeo da iskontroliše loptu i ona je otišla u golaut. Nakon samo 3 minuta, Australija