Nemci preživeli "furiju" Španci imali pobedu u džepu, Flikov "džoker" sačuvao nadu o osmini finala (video)

Alo 27.11.2022

Fudbalska reprezentacija Španije odigrala je 1:1 protiv selekcije Nemačke u derbiju druge runde grupne faze na Svetskom prvenstvu.

Španija je povela golom Alvara Morate u 62. minutu. Nemci su do boda stigli u 83. minutu pogotkom Niklasa Filkruga u 83. minutu. Utakmica je odigrana na stadionu "Al Bajt" u Al Koru. Tanjug/Ap Nemačka je imala priliku u 24. minutu preko Serža Gnabrija, koji je šutirao preko gola. Nemačka je postigla gol u finišu prvog poluvremena, ali je pogodak Antonio Ridigera poništen zbog ofsajda. Nemačka je imala šansu na startu drugog poluvremena preko Ilkaja Gundogana, ali