Šok-meč "orlova"! Srbija i Kamerun odigrali utakmicu za pamćenje, Piksijevu ekipu čeka drama na Svetskom prvenstvu

Večernje novosti 28.11.2022  |  Novosti online

SRBIJA i Kamerun su priredili dramatičan duel ljubiteljima fudbala, a naša reprezentacija je ispustila priliku da dođe do prve pobede na Svetskom prvenstvu čiji je domaćin Katar: posle preokreta, "orlovi" su vodili sa 3:1, ali na kraju je meč završen rezultatom 3:3.

FOTO: Tanjug/AP Na početku je u bilo više razloga za zadovoljstvo u taboru navijača Srbije nego onom drugom, jer je čuveni kamerunski golman Onana izbačen iz reprezentacije baš pred početak meča, a pritom se u startnu postavu Srbije vratio oporavljeni Filip Kostić. U 64. minutu umakao je ofsajd-zamci "orlova" i, posle jedne majstorije, uspeo da matira VMS-a, a samo dva minuta kasnije je, takođe u kontri, asistirao na levoj strani Šupo-Motingu, za šokantnih 3:3.