Luka pregazio Lebrona - ovakva četvrtina nikad nije viđena na božić! Lejkersi nisu znali šta ih je snašlo

Mondo 25.12.2022  |  Mladen Šolak

Neverovatan je Luka Dončić, a njegovi Dalas Maveriksi su naneli Lejkersima još jedan poraz

Neverovatan je Luka Dončić, a njegovi Dalas Maveriksi su naneli Lejkersima još jedan poraz Dalas Maveriksi pobedili su Lejkerse 124:115 i tako naneli slavnoj franšizi iz Los Anđelesa čak 20. poraz u 33 utakmice ove sezone. Luka Dončić je ubacio 32 poena, uz po devet asistencija i skokova, a njegov tim je u trećoj četvrtini ubacio čak 51 poen u trećoj četvrtini, u kojoj je meč bio i odlučen. Lejkersi su do poluvremena imali vođstvo i aktivan rezultat (54:43), ali u