"Srećna sam i voljena": Nakon skandala Anđelka Prpić otvorila dušu: "Umem ja da budem i nadžak, nisam navikla na ovo"
Blic 01.01.2023
!["Srećna sam i voljena": Nakon skandala Anđelka Prpić otvorila dušu: "Umem ja da budem i nadžak, nisam navikla na ovo"](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Već danima glumica Anđelka Prpić nalazi se na naslovnim stranama svih medija zbog informacije da nosi dete M.Ž. koji je bio najbolji drug njenog bivšeg muža.
Ona je juče govorila o tome kako treba sada da jede više i kako je ispunjena, a onda je prvog dana 2023. godine ponovo progovorila o emocijama. - Lepo sam, ušuškano, srećno i voljeno. Radujem se ovoj novoj godini koja dolazi. Sreća je trenutak ili više trenutaka koje kada osvestimo već su prošli - rekla je Anđelka Prpić gostujući na Prvoj televiziji, - Bilo je mnogo trenutaka sreće u prethodnoj godini. Imala sam trenutak ogromne sreće i ponosa kada mi je sin dobio