Fulam može i bez Mitrovića Srbin odmarao u pobedi nad Halom, bez većih iznenađenja u trećem kolu FA Kupa

Alo 07.01.2023

Fudbaleri Fulama plasirali su se u četvrto kolo FA kupa, pošto su na gostujućem terenu pobedili Hal siti sa 2:0.

Prvi gol postigao je Leven Kurzava u 37. minutu, a pobedu je obezbedio Danijel Džejms pogotkom u petom minutu nadoknade vremena. Zac Goodwin/PA via AP U duelu dve ekipe iz Čempionšipa Šefild junajted pobedio je na gostovanju Milvol sa 2:0. Golove su postigli Danijel Džebison u 23. i Džejden Bogl u 36. minutu. U ostalim utakmicama trećeg kola Brajton je na gostujućem terenu pobedio Midlsbro sa 5:1, Sanderlend je kao gost bio bolji od Šruzberija sa 2:1, dok je Ipsvič