Čekaju nas velika iskušenja Trener Zvezde nakon pobede u Skoplju: Mekano prvo poluvreme, u nastavku smo bili bolji

Alo 08.01.2023

Zadovoljan sam jer smo stigli do cilja, stigli smo do pobede, izjavio je trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović na konferenciji za medije nakon utakmice sa MZT-om.

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras u Skoplju ekipu MZT-a rezultatom 80:57 (17:15, 19:18, 27:8, 17:16) u meču 14. kola regionalne ABA lige. Ivanović je istakao da je drugo poluvreme presudilo u korist njegove ekipe. - Prvo poluvreme je bilo prilično mekano, u nastavku je sve izgledalo daleko bolje. Podigli smo stepen agresivnosti u odbrani, stigli do lakih poena iz tranzicije, pronalazili smo dobra rešanja u pozicionom napadu. Idemo dalje, iza nas su dva