"Rosoneri" imali sve, pa umalo ostali bez ičega Milan vodio 2:0 do 87. minuta, pa dozvolio Romi da se vrati i udaljio se od šampionske titule

Alo 08.01.2023
"Rosoneri" imali sve, pa umalo ostali bez ičega Milan vodio 2:0 do 87. minuta, pa dozvolio Romi da se vrati i udaljio se od…

Od 2:0 do 2:2 za pet minuta...

Fudbaleri Milana i Rome odigrali su 2:2 u meču 17. kola Serija A u meču koji je od već praktično rešenog postao prilično zanimljiv. "Rosoneri" su imali pobedu u džepu jer su do 87. minuta vodili golovima Kalulua u 30. i Pobege u 77. minutu. Ipak, u pomenutom 87. Roma je došla do prve šanse na utakmici i odmah do pogotka. Ibanjez je bio precizan posle odličnog skoka, da bi u 93. Tami Abraham postavio konačan rezultat i tako udaljio Milan od borbe za titulu. Sada je