Atletičari Radničkog nižu uspehe

RTK 23.01.2023

Atletičari Radničkog su proteklog vikenda ostvarili niz zapaženih rezultata na Otvorenom Prvenstvu Beograda u kategorijama seniora, juniora i mlađih juniora, kao i u kategoriji pionira nedelju dana ranije u beogradskoj Atletskoj dvorani.

Nemanja Dimović je osvojio srebrnu medalju u skoku u dalj, starijem junioru Ognjenu Popoviću pripala je bronzana medalja u sprintu na 60 metara, dok je Magdalena Stevanović zauzela četvrto mesto u skoku u dalj u konkurenciji starijih juniorki. Pionirke Maša Božović i Maša Marinković osvojile su peto i osmo mesto. Seniorka Milica Gajović se plasirala u finale na 400 metara i zauzela osmo mesto. Lazar Anić je pobedio na prestižnom atletskom mitingu u Hjustonu i time