Poraz zvezde od Ludogoreca: Crveno-beli izgubili u najjačoj proveri na pripremama, sjajan debi Viga (foto)

Večernje novosti 25.01.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Crvene zvezde doživeli su prvi poraz na pripremama u Antaliji. Crveno-beli su izgubili od Ludogoreca sa 3:2, a sjajan debi imao je Aleks Vigo.

FOTO: FK Crvena zvezda Argentinac je dobio priliku da zaigra u drugih 45 minuta i u samoj završnici utakmice uspeo je da postigne gol i posle odličnog prodora po desnoj strani. Loše prvo poluvreme odigrao je šampion Srbije i trener Miloš Milojević moraće da koriguje neke stvari u igri, jer je nastavak prvenstva iza ugla. Odbrana na današnjem meču nije bila na dobrom nivou i prvak Bugarske je to znao da kazni i iskoristio je prilike koje su mu se ukazale. Ono što