Velika bruka šampiona Milan petardiran na "San Siru" od ekipe koja se bori za opstanak

Alo 29.01.2023

Fudbaleri Sasuola pobedili su danas na gostujućem terenu Milan sa 5:2, u utakmici 20. kola Serije A.

Milan je prvi postigao gol na San Siru, u šestom minutu kada je strelac bio Olivije Žiru, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda. AP Photo/Antonio Calanni Peti gol za Sasuolo postigao je Mateus Enrike u 79. minutu na novu asistenciju Berardija, a konačan rezultat postavio je Divok Origi pogotkom u 81. minutu. To je prva pobeda Sasuola još od oktobra. Milan je primio pet i više golova na San Siru u Seriji A prvi put od aprila 1997.