Šou bivših igrača Partizana u Turskoj - Markec rešeta kao nekada, pogodio i Jevtović!

Sportske.net 01.02.2023  |  Sportske.net

Tandem bivših fudbalera Partizana Lazar Marković i Marko Jevtović zablistali su danas u turskom šampionatu.

Oni su bili ključni igrači u trijumfu Gazijantepa nad Hatajasporom 4:1 i to nakon preokreta u 22. kolu Superlige Turske. Gosti su poveli golom El Kaabija, da bi Jevtović u 38. minutu doneo izjednačenje svojoj ekipi. Drugo poluvreme obeležio je Marković. Nekadašnji fudbaler Liverpula prvo je u 56. minutu glavom savladao golmana posle centaršuta sa desne strane, da bi u 77. nastavio kretanje posle dodavanja Sojalpa i mirnom završnicom rešio akciju. Konačan rezultat