Kung fu udarci, pesnice u lice, totalni haos u gradskom derbiju: Sve je zakuvao jedan potez u 98. minutu! (video)

Mondo 06.02.2023  |  Nikola Lalović

Samo je nekoliko sekundi nedostajalo da se meč završi potpuno normalno, a onda...

Samo je nekoliko sekundi nedostajalo da se meč završi potpuno normalno, a onda... Vrela je fudbalska krv u Južnoj Americi i vrlo često strast izmakne kontroli, a upravo to se desilo na meču Atletiko Paranansea i Koritibe gde je odjednom izbio haos i totalna tuča svih na terenu! Nakon dva brza pogotka i rezultata 1:1 u 25. minutu meča u susretu gradskih rivala krenule su varnice, a nakon brojnih sukoba sudija je drugo poluvreme produžio osam minuta. Na isteku osmog