Revija preokreta na Banovom brdu i “salto mortale” Kragujevčana u sudijskoj nadoknadi vremena

Veliki park 11.02.2023

Neverovatna utakmica viđena je večeras na Banovom brdu, u kojoj je domaći Čukarički posle niza preokreta savladao kragujevački Radnički 1923 sa 3:2 (0:0).

Imaće Kragujevčani za čim da žale, s obzirom da su sve do devedesetog minuta utakmice imali sva tri boda u džepu, a onda su za samo šest minuta primili dva gola, tako da su na kraju pognutih glava i u neverici napustili teren stadiona na Banovom brdu. Nemaju fudbaleri Radničkog 1923 sreće na startu prolećnog dela prvenstva. Nakon nezasluženog poraza od Voždovca prošlog vikenda na “Čika Dači”, izabranici trenera Dejana Joksimovića propustili su veliku priliku da na